Read Grób w górach by Michael Hjorth Free Online


Ebook Grób w górach by Michael Hjorth read! Book Title: Grób w górach
The author of the book: Michael Hjorth
Edition: Czarna Owca
Date of issue: July 3rd 2013
Format files: PDF
The size of the: 29.58 MB
City - Country: No data
Loaded: 2220 times
Reader ratings: 5.2
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Language: English

Read full description of the books:Jesień. Dwie przyjaciółki wędrują górskimi szlakami Jämtlandii. Podczas ulewnego deszczu, idąc brzegiem rwącej rzeki, jedna z kobiet wpada do wody. Udaje jej się wyjść cało z opresji, jednak przy okazji turystki dokonują makabrycznego odkrycia.

Z brzegu rzeki wystaje szkielet ludzkiej dłoni. Przybyła na miejsce lokalna policja stwierdza, że zakopano tu sześć ciał, w tym dwoje dzieci. Szybko wychodzi na jaw, że nie jest to wykopalisko archeologiczne i w sprawę zostaje zaangażowany Krajowy Wydział Zabójstw. Sebastian Bergman jest teraz częścią zespołu i razem z innymi jedzie do Jämtlandii, gdzie rozpoczyna się żmudna praca związana z identyfikacją ofiar.

Zadanie jest bardzo trudne. Dwoje z zamordowanych to holenderska para, której zaginięcie zgłoszono jesienią 2003 roku. Jednak o pozostałej czwórce wiadomo tylko tyle, że są rodziną i że znaleźli się w grobie prawdopodobnie w tym samym czasie. Ale kim są? Rodziny, które mogłyby pasować do profilu, zaginęły w innym okresie i daleko od Jämtlandii. Dodatkowo śledczym nie daje spokoju dziwny wypadek, który miał miejsce w dość bliskiej okolicy miejsca znalezienia zwłok, w tygodniu kiedy zniknęli Holendrzy. W wynajętym samochodzie zginęła Amerykanka, z najprawdopodobniej fałszywymi dokumentami tożsamości. Dochodzenie kryje jeszcze mnóstwo niejasności, które w najmniejszym stopniu nie pomagają posuwać go naprzód.

W tym samym czasie telewizyjny dziennikarz śledczy bada sprawę zaginięcia dwóch afgańskich azylantów, którzy według władz przepadli bez wieści latem 2003 roku. Żona jednego z nich, nie wierząc w zniknięcie męża, w akcie desperacji skontaktowała się z dziennikarzem. Kiedy ten przygląda się sprawie bliżej, odkrywa, że jest w nią zamieszana szwedzka tajna policja, a dochodzenie utajniono, motywując to względami bezpieczeństwa państwa.


Download Grób w górach PDF Grób w górach PDF
Download Grób w górach ERUB Grób w górach PDF
Download Grób w górach DOC Grób w górach PDF
Download Grób w górach TXT Grób w górach PDFRead information about the author

Ebook Grób w górach read Online! Michael Hjorth is one of the owners and founders of the succesful production company Tre vänner, creating films for both TV and screen. Apart from screen writing he has also acted as executive producer for several films.

The Sebastian Bergman series, which Hjorth has co-written together with Hans Rosenfeldt, has been a huge success in several countries and was also made into a TV series, aired by Swedish Television.Reviews of the Grób w górach


AUSTIN

Why do you ask me to write a phone?

ARCHIE

The book is very deep! Tip for Reading.

ELEANOR

Books are incredible magic that you can carry with you.

DAVID

Total disappointment

SCARLETT

Fantastic book!
Add a comment
Download EBOOK Grób w górach by Michael Hjorth Online free

PDF: grb-w-grach.pdf Grób w górach PDF
ERUB: grb-w-grach.epub Grób w górach ERUB
DOC: grb-w-grach.doc Grób w górach DOC
TXT: grb-w-grach.txt Grób w górach TXT